Sabiedrisko mediju selektīvās politikas dēļ cieš iedzīvotāji
marts 17, 2018
Vairākas pazīmes liecina – vācu luterāņu pretendēšana uz Pēterbaznīcu ir shēma
marts 27, 2019
Show all

Alberts Jodis: Darīsim visu, lai neļautu šķietamiem taisnības cīnītājiem salauzt mūsu garu un apņēmību

Nacionālā mediju grupa (NMG) iestājas par kvalitatīvu žurnālistiku, daudzveidīgu mediju telpu, Latvijas interešu ievērošanu un valsts demokrātijas aizsardzību.

NMG ir brīva no saistībām ar politiskajām partijām, to kampaņām vai jebkādām citām to aktivitātēm. Par savu žurnālistisko darbību NMG nesaņem arī nekāda veida finansiālu atlīdzību, pretēji citām žurnālistu organizācijām, kuras pastāv, pateicoties Džordža Sorosa Atvērtās sabiedrības fonda u.c. ārvalstu investoru finansējumam.

Vienlaikus NMG nekad nav slēpusi savu atbalstu Ventspils mēram Aivaram Lembergam, kurš sabiedrībā bieži vien tiek vērtēts duāli. Neraugoties uz to, NMG uzskata, ka vairākas viņa idejas ir pelnījušas sabiedrības atbalstu un simpātijas, kā arī viņš ir viens no retajiem Latvijas politiķiem, kurš aktīvi pievēršas problēmām, kas ir aktuālas ikvienam no mums, tai skaitā OIK, Latvijas iedzīvotāju emigrācijai, izglītības reformai un citām.

Mēs atzīstam, ka izjūtam lielu spiedienu koriģēt savu pozīciju un attieksmi un tieši tas mudina mūs strādāt vēl vairāk, vēl atbildīgāk un kvalitatīvāk. NMG ar savu darbību pilnveido Latvijas mediju telpu, jo dara plašāk pieejamus arī tos viedokļus, kurus citi mediji, vienīgi sev zināmu iemeslu dēļ, nolēmuši ignorēt.

Arī šodien koncentrējamies uz atbildīgu, neatkarīgu un daudzveidīgu satura veidošanu – būtībā ar to būtu jānodarbojas sabiedriskajiem medijiem. Taču vai tā ir?

Ne vienmēr visi mūsu uzskati var simpatizēt, bet jāatceras, ka tiesības paust savu viedokli ir ikvienam sabiedrības loceklim, un NMG uzskata, ka pēc šāda principa vajadzētu strādāt ikvienam medijam Latvijā, jo tikai tā mēs varam pilnveidot mediju telpu un nodrošināt redakcionālās neatkarības principu.

Vēlamies pateikt sirsnīgu paldies visiem lasītājiem par atbalstu. Mēs darīsim visu, lai neļautu šķietamiem taisnības cīnītājiem salauzt mūsu garu un apņēmību.

Nacionālās mediju grupas vārdā –
Alberts Jodis

Radošās kopienas licence
Šis darbs ir licencēts ar Radošās kopienas Atsaucoties 4.0 Internacionāls licenci.