Mums visiem kopā jāstrādā, lai
sabiedrība saņemtu uzticamu un objektīvu informāciju.

Tāpēc komandā aicināts iesaistīties ikviens, kurš vēlas līdzdarboties, sniedzot savu ieguldījumu sabiedrībai.

NMG 2017

NMG - Nacionālā Mediju grupa


NMG ir strauji augošs interneta mediju tīkls, ko veido plaša spektra, dažādu specifikāciju interneta portāli, sākot no biznesa, turpinot ar sociālajiem, sporta un beidzot ar izklaides interneta resursiem. Par mediju saturu atbild "Latvijas Žurnālistikas centrs". Ilgstošas sadarbības rezultātā NMG virzījis vairākas sabiedrībai svarīgas iniciatīvas un rūpējies par kvalitatīvu un objektu žurnālistikas veidošanu.
nra_2

NRA.lv


Viens no vadošajiem Latvijas medijiem, kas vēsta par aktuālākajiem Latvijas un pasaules notikumiem, publicē pētījumus, intervijas, video tiešraides, aprakstus un ekspertu viedokļus. Ir LŽC satura partneris un nodrošina tai pieejamu aktuālu un kvalitatīvu informāciju.

bizness (1)

Latvijas Nacionālais biznesa portāls Bizness.lv


Bizness.lv apkopo visu aktuālāko un jaunāko informāciju par norisēm uzņēmējdarbībā, finanšu tirgos, politiskajā un ekonomiskajā vidē Latvijā un visā pasaulē. Bizness.lv ir portāls, kur iegriezties, lai ātri un ērti izlasītu visu par šobrīd aktuālo, būtu lietas kursā par notiekošo biznesā. Portāls palīdz nodrošināt LŽC redakcijas darbu, iesūta aktuālākās ziņas un informāciju par svarīgāko Latvijas ekonomikā un uzņēmējdarbības vidē.
tautas_balss (1)

Tautasbalss.lv - pilsoniskās žurnālistikas medijs


Medijs radīts, lai sniegtu iespēju ikvienam paust savas pārdomas un viedokli par sabiedrībā aktuāliem tematiem. Šī ir vietne, kas apkopo tautas domas un nodod tās plašākam cilvēku lokam, akcentējot to nozīmību. Tautas Balss apvieno domubiedrus, kam ir ko teikt un kas ar savu līdzdalību ir gatavi mainīt valsti un sabiedrību, kurā dzīvojam. Tautas Balss izskata sabiedrības iniciatīvas un iesūtītos viedokļus, tādējādi palīdzot attīstīt LŽC sadarbību ar sabiedrību kopumā un arī ikvienu atsevišķi, kam rūp mūsu valsts nākotne.